Sledujte novinky kolem hry na FB — zjistíte tak, kdy budu ve hře noví pokémoni: Pokémon GO CZ

Příslušenství hru Pokemon GO, Pokemon Go Plus

Brzy se u nás dočkáme prodeje Pokemon Go Plus.

Náramek Pokémon GO Plus lze použít s jakýmkoliv kompatibilním chytrým telefonem, na kterém je nainstalovaná aplikace Pokémon GO. Po spárování Pokémon GO Plus s telefonem přes Bluetooth mohou hráči nacházet a chytat Pokémony jako nikdy předtím. Pokud jsou spolu chytrý telefon s aplikací Pokémon GO a náramek Pokémon GO Plus v dostatečné blízkosti, oba začnou vibrovat, jakmile se poblíž hráče objeví divoký Pokémon. Na svůj telefon se v tu chvíli nemusíte ani podívat – stačí zmáčknout tlačítko na vašem Pokémon GO Plus náramku a Pokémona se automaticky pokusíte chytit za pochodu.

Uživatelé aplikace Pokémon GO budou také nalézat PokéStopy, kde mohou získat různé předměty, například pokébaly, bobule, nebo pokémonní vejce. Díky náramku Pokémon GO Plus budete moci jednoduše sbírat pokémony a předměty, aniž byste se vůbec museli podívat na telefon.

PowerBanka pro Pokémon GO

Osobně doporučuji následující PowerBanku Xiaomi Power Bank 16000 mAh. Lehká, stylová, se dvěma porty (i pro kamaráda), zvládne kompletně nabít 5x naplno telefon.